Ziemas sezonu noslēdz ar uzvaru

Sporta centra “Kleisti” slēgtajā manēžā 6. un 7. aprīlī notika Latvijas ziemas čempionāta ceturtais posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Uzvaru kopvērtējumā pieaugušo konkurencē izcīnīja Sintija Semeņkova no Garkalnes novada zemnieku saimniecības “Kriķi”. 

Sacensību galvenais tiesnesis Dainis Līvmanis: “Lai sportistiem piedāvātu dažādību, maršrutu sastādīšanai bija uzaicināts speciālists no Lietuvas – Alekss Seiliuss. Sportisti bija apmierināti, maršrutos ar pārlēkšanu daudzi jātnieki gan bērniem, gan vecākajās grupās pamatmaršrutu veica bez soda punktiem, un pārlēkšanā visi šķēršļi tika paaugstināti (LJF preses dienests).

Pirmās grupas poniji leca 65 cm augstus šķēršļus, kur JSK Demora sportiste Antuanete Prince ar Feju, veicot maršrutu bez kļūdām, ieguva 5. vietu. Otrās grupas poniji sacentās 85 cm augstā divu fāžu maršrutā, kur šoreiz bez soda punktiem un kā 4. vietas ieguvēja finišēja Zoja Krisko ar Dūju. Ar vienu gāztu šķērsli JSK Demora jātniece Alise Lūse ar Džoanu sestajā vietā un Anna Čakstiņa ar Veto septītā, arī ar vienu gāztu šķērsli.

Svētdien, 14. aprīlī JSK Demoras komandas otrais sastāvs devās uz treniņsacensībām Dursupē, lai piedalītos Miķelsonu ģimenes rīkotajās treniņsacensībās. Vadības maršrutā piedalījās Marta Pirjajeva ar Feju, Anete Heniņa  un Marta Markina ar Selibrī,  iegūstot vērtējumus ļoti labi un teicami. Ar 60 cm augstiem šķēršļiem maršrutā uzvaru svinēja Arta Oliņa ar Feju. Bez kļūdām šo maršrutu veica arī Samanta Kausiņa ar zirgu Selibri.

 “Ar to noslēgusies mūsu īsā iekštelpu sezona. Nākamās sacensības jau āra laukumā, sporta centrā Kleisti, pirmais Vasaras čempionāta posms 4. un 5. maijā, kam jūtamies gatavi, ” saka JSK Demora trenere Gelinta Apse.