Uzvaras Lietuvā

Demorai veiksmīgs sezonas sākums ārpus Latvijas

Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu turnīrā jātnieku sacensībās Lietuvā, “Audruvis Equistore 1 st birthday cup” biedrībai “Jātnieku sporta klubs Demora” aizvadīts veiksmīgs sezonas sākums, izcīnot vairākas uzvaras. Demoru pārstāvēja divi zirgi un divi poniji.

Uzvara Annai Čakstiņai ar zirgu Chikita ātruma maršrutā ar 110 cm augstiem šķēršļiem un divas otrās vietas pārējās dienas maršrutos šajā augstumā, veiksmīgi startējot arī maršrutos ar 120 cm augstiem šķēršļiem.

Veiksmīgi starti Martai Jansonei ar zirgu Red Grace startējot ātruma maršrutos līdz 100 cm un Elzai Vašukai ar poniju Dūja maršrutos līdz 80 cm, starp spēcīgākajiem sportistiem no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Jāatzīmē, ka vairums maršrutos bija pat simts dalībnieku.

Alisei Lūsei ar poniju Džoana uzvara startējot atvērtajā ātruma maršrutā ar 80 cm augstiem šķēršļiem un divas otrās vietas šajā augstumā citās dienās. Kā arī ļoti augsts rezultāts, 5. vieta Alisei ar Džoanu ātruma maršrutā ar 100 cm augstiem šķēršļiem.

“Jaudīgi esam uzsākuši sezonu gan izturības, gan rezultātu ziņā. Pirmās sacensības pēc pārtraukuma vienmēr ir sarežģītākas – lielāks stress, vairāk atbildības, nepārliecinātība. Mājās jājot nekad nav iespējams pārbaudīt vai pietiks fiziskā un vēl vairāk psiholoģiskā noturība trīs dienu izaicinājumam. Šajās dienās meitenes izlekušas katra pa pieciem līdz sešiem maršrutiem, kas ir ļoti liela slodze abiem atlētiem – kā zirgam, tā jātniekam. Ar rezultātiem un gūto pieredzi esam ļoti apmierināti, ņemot vērā lielo dalībnieku skaitu katrā maršrutā. ”, pārdomās “Jātnieku sporta kluba Demora” trenere Gelinta Apse.