Uzvara ziemas II posmā Kleistos

Latvijas Jātnieku federācija sporta bāzē Kleistos 22. un 23. februārī norisinājās Latvijas Ziemas čempionāta II posms, kur augstākajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 135 cm uzvarēja Ģirts Bricis ar zirgu  For Pleasure II, RJSK Sport de Lux, Rīga.

JSK Demora sportistei Annai Čakstiņai ar zirgu Chikita uzvara maršrutā uz atzīmi bērniem līdz 14 gadu vecumu ar šķēršļu augstumu 105 cm, saņemot augstāko vērtējumu 7,3. Sofijai Nikolajenko ar zirgu Red Grace arī ļoti augsts vērtējums 7,0, bet kļūda vienā no distancēm samazināja gala atzīmi un Sofija ierindojās 5. vietā. 

Ziemas čempionāta I posmā, kas notika turpat Kleistos 8. – 9. februārī, Annai ar Chikitu divu fāžu maršrutā ar 100 cm augstiem šķēršļiem 4. vieta, Sofijai ar Red Grace 9. vieta bērnu konkurencē, bet veicot maršrutu ārpus konkurences Sofija ar Red Grace pie 5 gadīgiem zirgiem uzrādīja 4 labāko rezultātu. 

Latvijas Ziemas čempionāta konkūrā kopvērtējumā pēc aizvadītiem diviem posmiem 1. vietā Anna Čakstiņa un 6. Sofija Nikolajenko, abas JSK Demora sportistes. Priekšā vēl divi Ziemas čempionāta posmi Kleistos.