Uzvara arī otrajā posmā Lietuvā

Pagājušās nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. jūnijam, trīs dienu jātnieku turnīrā Lietuvā, “Audruvis Champions tour 2nd stage” biedrībai “Jātnieku sporta klubs Demora” atkal izcīnīta uzvara. Demoru šoreiz pārstāvēja četri zirgi.

Martai Jansonei ar zirgu Red Grace jau otrā uzvara ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu 80 cm starp 79 ātrākajiem jātnieku pāriem no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, kā arī 5. vieta piektdienas maršrutā tik pat lielā konkurencē un 4. vieta svētdien.

Trīs rozetes ātruma maršrutos ar zirgu Čikāga Reičelai Kohai un 4. vieta Artūrasam Stonkus ar zirgu Rolsroisa. Pa vienam gāztam šķērslim maršrutos Undai Egendorfai ar zirgiem Capricia un Rolsroisa, startējot līdz 105 cm augstos ātruma maršrutos.

Iepriekšējās nedēļas nogalē, 12. jūnijā Demoras jātnieki devās uz Kleistiem, kur II grupas poniju jātnieku konkurencē Anna Goša ar Džoanu izcīnīja 2. vietu ātruma maršrutā ar 85 cm augstiem šķēršļiem. Elzai Vašukai ar Dūju viena kļūda maršrutā, arī Artūrasam Stonkus ar zirgu Rolsroisa un Undai Egendorfai ar zirgu Capricia pa vienai kļūdai katrā maršrutā.

“Varētu teikt, ka ir sezonas vidus un mūsu zirgi ir lieliskā formā, ko apliecina rezultāti. Nākamie starti jau jūlija sākumā Jauno Jātnieku skolā Inčukalnā “Jauniešu kauss 2022””, saka “Jātnieku sporta kluba Demora” trenere Gelinta Apse.