Panākumiem bagāts vasaras noslēgums

Demora atgriežas ar uzvaru no LJF sporta dienām un trīs uzvarām no Jauno jātnieku skolas

Sestdien un svētdien, 4. un 5. septembrī sporta centrā “Kleisti” notika Latvijas Jātnieku federācijas rīkotās Latvijas Jātnieku Sporta Dienas Sacensības konkūra disciplīnā 2021. Neskatoties uz stipro lietu, krusu un slikto laukuma pamatu, sacensības notika visos plānotajos dažāda augstuma 15 maršrutos.

Galvenajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem, uzvara Katrīnai Asarei ar zirgu Cipra, JSK Princis. Jātnieku sporta kluba Demora sportistei Annai Čakstiņai ar Chikitu uzvara atvērtajā ātruma maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem un Martai Jansonei ar Red Grace 4. vieta bērnu līdz 14 gadu konkurencē, maršrutā divās fāzēs ar 105 cm augstiem šķēršļiem. Undai Egendorfai ar Rolsroisu un Reičelai Kohai ar Čikāgu maršrutos iegūti pa kādam soda punktam.

Otrās dienas vadības maršrutā, kur vērtēta tiek jātnieka uzsēde, zirga vadības prasme un precizitāte ar vērtējumu ļoti labi veica maršrutu jaunie Demoras sportisti Rebeka Anna Berka ar Dūju, Anna Goša ar Džoanu un Dita Gūtmane ar Dūju. Savukārt, maršrutā ar 70 cm augstiem šķēršļiem Elzai Vašukai ar Džoanu 4. vieta, bet maršrutā divās fāzēs ar šķēršļu augstumu 85 cm Elzai ar Džoanu augstā 3. vieta.

Iepriekšējā nedēļas nogalē četri Demoras sportiskie pāri piedalījās Jauno jātnieku skolas turnīrā Inčukalnā, kur pāris no tiem – jaunzirgi, devās uzkrāt pieredzi.  Toties Anna Čakstiņa ar zirgu Chikita izcīnīja trīs uzvaras, divas no tām ātruma maršrutos ar šķēršļu augstumu 110 cm un uzvaru galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm.