Panākumi sezonas sākumā

Demoras poniju jātniecei uzvara pirmajās LJF sacensībās Kleistos 

Sporta centra “Kleisti” slēgtajā manēžā 16. un 17. martā notika Latvijas ziemas čempionāta trešā posma un poniju jātnieku šī gada pirmās sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. 
Sacensību galvenais maršruts bija konkūrs ar 130 cm augstiem šķēršļiem, tajā startēja 22 sportiskie pāri. Tradicionāli piedalījās arī sportisti no Lietuvas, un tā pirmo vietu izcīnīja kaimiņvalsts jātnieks Matas Petraitis ar zirgu Solly de Glorija. 

Pirmās grupas poniji leca 60 cm augstus šķēršļus, kur startēja Antuanete Prince ar Feju, veicot maršrutu ar vienu kļūdu. Otrās grupas poniji sacentās 80 cm augstā divu fāžu maršrutā, kur, ar nepilnu pus sekundi, uzvarēja JSK Demora jātniece Alise Lūse ar Džoanu, otrajā vietā Anna Čakstiņa ar Veto un sestajā vietā Zoja Krisko ar Dūju.


Vērts pieminēt, ka iepriekšējā nedēļā, 9. martā JSK Demoras komanda devās uz šī gada pirmajām sacensībām Dursupē, lai piedalītos Miķelsonu ģimenes rīkotajās treniņsacensībās, kur komandu pārstāvēja 8 sportistes! Vadības maršrutā piedalījās Marta Pirjajeva, Anete Heniņa, Marta Antonova un Marta Hermansone ar Dūju, iegūstot vērtējumus labi un teicami, 60 cm maršrutā pirmo reizi startēja Arta Oliņa un Antuanete Prince ar Feju, bet šajā un 80 cm maršrutā uzvara Zojai Krisko ar Dūju. Samanta Kausiņa pirmo reizi ārpus mājas spēkus mēģināja ar zirgu Selibri.

Dursupē JSK Demoras jaunie sportisti startēja arī 23. martā, gandrīz tādā pašā sastāvā un šoreiz vadības maršrutā iegūstot nepieredzēti augstu vērtējumu, Antuanetei Princei ar Feju vērtējums – Ekselenti.

“Liels prieks, ka jaunā sacensību sezona ir iesākusies ar tik labiem rezultātiem, kaut gan laikapstākļi centās bojāt ikdienas treniņus, mūsu poniji ir labā formā un tas pierādījās arī sacensību laukumā,” saka JSK Demora sportiste Unda Egendorfa.