Martai pirmā uzvara ārpus Latvijas

Pagājušās nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. maijam, trīs dienu jātnieku turnīrā Lietuvā, “Audruvis Champions tour 1st stage” biedrībai “Jātnieku sporta klubs Demora” izcīnītas četras uzvaras, kopā nopelnot septiņus kausus un trīspadsmit rozetes. Demoru pārstāvēja pieci zirgi un ponijs.

Pirmā uzvara ārpus Latvijas Martai Jansonei ar zirgu Red Grace ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu 80 cm starp 65 ātrākajiem jātnieku pāriem no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, kā arī 4. vieta sestdienas maršrutā tik pat lielā konkurencē.

Uzvara arī Annai Čakstiņai ar zirgu Chikita ātruma maršrutā ar 110 cm augstiem šķēršļiem un bez kļūdām veikts maršruts ar 125 cm augstiem šķēršļiem. Divas uzvaras un divas 2. vietas 100 cm maršrutā Alisei Lūsei ar pagājušā gada Latvijas čempionu poniju Džoana. Trīs rozetes ātruma maršrutos ar zirgu Capricia Undai Egendorfai un viena godalgotā vieta Artūrasam Stonkus ar zirgu Rolsroisa. Sestdienas maršrutā Reičelai Kohai ar zirgu Čikāga 3. vieta, toties svētdien izcīnīta augstā 2. vieta ātruma maršrutā.

“Negaidīts pārsteigums, saviļņojuma prieks un mūsu jātnieku spēka, prasmju un pieredzes apzināšanās – brīdī, kad sestdienas apvienotajā maršrutā uz apbalvošanu bija jādodas visiem pieciem Demoras sportistiem, kuri leca šo maršrutu! It sevišķi tādēļ, ka sacensībās Audruvīs vienmēr ir ļoti liels dalībnieku skaits, parasti katrā maršrutā pie simts sportisko pāru, turklāt, no Igaunijas šeit atbrauc tiešām stiprākie, kuri noskaņoti uzvarēt”, pārdomās “Jātnieku sporta kluba Demora” trenere Gelinta Apse.