Labi rezultāti Tukumā

Veiksmīga nedēļas nogale JSK Demora jātniekiem Tukuma pusē

Pagājušās nedēļas nogalē, sestdien, 25. septembrī norisinājās jātnieku sporta sacensības Tukuma jātnieku sporta klubā un svētdien, 26. septembrī JSK Lejnieki, Tukuma novads, kur devās seši Demoras sportisti ar sešiem zirgiem, startējot abas dienas visos dienas maršrutos.

Augtākie rezultāti šoreiz Martai Jansonei ar zirgu Red Grace, pa abām dienām kopā izcīnot trīs otrās vietas ātruma maršrutos ar šķēršļu augstumiem līdz 110 cm. Otrajā dienā papildus tika vērtēta jātnieku sadarbība ar zirgu – vadības līdzekļu pielietojums, jāšanas stils, jātnieka uzsēde, izvēlētās trajektorijas maršrutā, kur arī Marta ar Red Grace saņēma otro augstāko vērtējumu.

Trīs rozetes, trīs trešās vietas Undai Egendorfai ar zirgu Rolsroisa iepriekš minētajos maršrutos, atzīmējot, ka šis ir labs, stabils sniegums zirgam, kurš startē pirmo sezonu. Pa divām rozetēm Beatrisei Krūmiņai ar zirgu Case, otrās dienas sacensībās ātruma maršrutā 80 cm un maršrutā ar pieaugošu grūtības pakāpi līdz 110 cm. Reičelai Kohai ar Čikāgu un Elzai Vašukai ar Dūju un Džoanu maršrutos ar šķēršļu augstumu līdz 80 cm arī katrai pa divām godalgotām vietām. Vadības maršrutā ar poniju Dūja Anna Goša saņēma augstāko vērtējumu teicami.

“Lai arī ar Rolsroisu startēju tikai pirmo sezonu, viņa ir ļoti apņēmīga un nosvērta, neatkarīgi no vietas, kurās notiek sacensības. Svētdien lielu prieku sagādāja atvasara, kas ne tikai jātniekiem, bet arī zirgiem lika justies enerģiskākiem, sacensības notika uz liela smilšu laukuma, tādēļ augstāki rezultāti tieši svētdien. Pirmās dienas sacensībās maršruti bija sarežģītāki, jo lietus dēļ laukums bija izvietots mazā manēžā, kur bija jāveic ātri, strauji un īsi pagriezieni, kas gan mūsu jātniekiem arī nav sveši, ” sajūtās dalījās JSK Demora sportiste Unda Egendorfa.