Jaudīgi iesāk sezonu!

Demoras sportisti jaudīgi iesāk sezonu konkūrā Lietuvā un iejādē Tukumā

Piektdien, sestdien un svētdien, no 19. līdz 21. aprīlim Lietuvā, Jonišķos jāšanas centrā “Audruvis” notika sezonas atklāšanas sacensības konkūra disciplīnā, kur devās trīs JSK Demora sportistes. Tradicionāli, šeit dalību ņēma paši Lietuvas jātnieki, kā arī no Latvijas un Igaunijas.

Kopā izcīnītas septiņas godalgotās vietas, kas ir augsts sasniegums tik plaši apmeklētās sacensībās ar spēcīgu konkurenci. Šarlote Račko startēja ar poniju Džoana maršrutos ar 60 un 80 cm augstiem šķēršļiem, iegūstot 5. un 2. vietu. Alise Lūse ar zirgu Case ātruma maršrutos 100 un 105 cm attiecīgi 2. un 3. vieta un Anna Čakstiņa ar zirgu Chikita izcīnīja augsto 2. vietu 125 cm maršrutā divās fāzēs un 4. un 2. vietu maršrutos ar 120 cm augstiem šķēršļiem. Šoreiz maršrutos dalībnieku skaits bija līdz sešdesmit sportisko pāru.

Marta pēdējā sestdienā Demoras sportistes veiksmīgi startēja mazliet citā stilā, iejādes disciplīnā Tukuma JSK treniņsacensībās. Tāpat jātnieki bija ieradušies no vairākiem klubiem. Pirmo reizi šajā disciplīnā startēja Unda Egendorfa ar zirgu Capricia, shēmā Nr.1 iegūstot 3. vietu un shēmā Nr. 1A parādot vislabāko sniegumu, iegūstot uzvaru. Gelinta Apse shēmā Nr. 1 startēja ar sešgadīgo poniju Mohito.

 “Uz Lietuvas sacensībām devāmies pēc ilgāka pārtraukuma un necerējām uz tik augstiem rezultātiem. Ziemā, protams, ir daudz strādāts, kas ir iespējams neatkarīgi no laika apstākļiem slēgtajā manēžā, bet ir sajūta, ka ārpus mājām startējot sezonas sākumā būtu nedaudz “jāiešūpojas”. Pēc šīm sacensībām secinām, ka ziemas darbs veiks pareizajā kvalitātē un virzienā. Uz abām sacensībām devāmies ar Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils novada pašvaldības atbalstu.”, saka “Jātnieku sporta kluba Demora” trenere Gelinta Apse.