Godalgas Kleistos

Sporta centrā “Kleisti” 1.– 2. jūnijā notika LJF kauss konkūrā II posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Uzvaru augstākajā maršrutā, 130 cm, izcīnīja Ģirts Bricis ar zirgu Garvey no RJSK Sport de Lux.

Otrās grupas poniji sacentās 70 cm augstā ātruma maršrutā, kur šoreiz bez soda punktiem un kā 3. vietas ieguvēja finišēja Anna Čakstiņa ar Veto, bet maršrutā ar 85 cm augstiem šķēršļiem Annai ar Veto uzvara un otrā Alise Lūse ar Džoanu. Ar vienu gāztu šķērsli JSK Demora jātniece Zoja Krisko ar Dūju sestā.

Unda Egendorfa ar Lēdiju amatieru maršrutā finišēja kā uzvarētāja un atvērtajā maršrutā ar džokeri savācot maksimālo punktu skaitu, ieguva 4. vietu.

“Esam gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem un vēlreiz pārliecināmies, ka to iespējams sasniegt tikai ar ilgu, regulāru un pacietīgu darbu. Viena nedēļas nogale sportistiem brīva un tad jau atkal dosimies uz divu dienu turnīru Lietuvā”, saka JSK Demora trenere un valdes priekšsēdētāja Gelinta Apse.