Gada balvas jāšanas sportā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. maijā, Garkalnes novada kultūras centrā “Berģi” notika Latvijas jātnieku federācijas (LJF) gada noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti labākie sportisti šķēršļu pārvarēšanā un iejādē visās vecuma grupās, poniju jāšanā, paralimpiskajā iejādē un pajūgu braukšanā 2021. gadā.

Pandēmijas laikā noteikto ierobežojumu dēļ, LJF atlika 2020.gada sportistu apbalvošanu, līdz ar to, pasākumā tika pasniegtas balvas arī šiem nominantiem.

Konkursā “Latvijas labākais jātnieks 2021” kopvērtējumā šķēršļu pārvarēšanā pieaugušajiem pirmās trīs godalgotās vietas izcīnīja un Gada balvas ieguva: Kristaps Neretnieks (SIA “KN Sports”), Laura Penele (z/s Lielceri) un Anna Arhipova (z/s Tīraines staļļi)( LJF Preses dienests).

2020.gada grupā bērni līdz 14 gadu vecumam 2. vieta JSK Demora sportistei Annai Čakstiņai.

Toties Alisei Lūsei 2020. gada kopvērtējumā 2. vieta II grupas poniju jāšanā un ar lielu punktu pārsvaru  1. vieta Alisei “Latvijas labākais jātnieks 2021” poniju jāšanā.

“Šādus apbalvojumus vienmēr ir patīkami saņemt, tas ir atskats uz pamatīgi ieguldīto regulāro darbu. JSK Demoras sportisti dažādās grupās jau desmit gadus dodas uz gada noslēguma pasākumu saņemt apbalvojumus. Tas aizsākās pateicoties mūsu “zelta” zirgam Lēdija, kad 2012. gada kopvērtējumā ieguvu 1. vietu otrajā amatieru grupā, kas vāca punktus lecot maršrutus līdz 125 cm un tajā pašā gadā 3.vieta bija Tomam Apermanim ar poniju Feja”, atceras JSK Demora trenere Gelinta Apse.