Četras rozetes Vasaras čempionāta 4. posmā

Sporta centrā “Kleisti” 7. un 8. jūlijā notika Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas ceturtā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā. Galvenajā maršrutā uzvarēja Aigars Bregže ar zirgu Avellyna.

Svētdienas maršrutos „Jātnieku sporta klubu Demora” pārstāvēja 5 sportisti. Amatieru konkurencē pirmo vietu izcīnīja Artūras Stonkus ar zirgu Leksija Lilu un otro vietu, atpaliekot par sekundi, Unda Egendorfa ar zirgu Lēdija, trešajā vietā Nanete Laima Ozola ar zirgu Roberts Lī no JSK Princis.

Atvērtajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 100 cm Undai 2. vieta ar Lēdiju, 1. vieta Anijai Vārvai un trešā Una Adamoviča no JSK Kriķi, bet absolūti labāko laiku no 50 dalībniekiem uzrādīja Artūras ar Leksija Lilū, tikai viens gāzts šķērslis neļāva iekļūt apbalvoto vidū.

Ātruma maršrutā ar 75 cm augstiem šķēršļiem, kurā piedalās abu grupu poniji, 3. vieta JSK Demora sportistei Alisei Lūsei ar poniju Džoana. Šajā maršrutā riskējot un mēģinot to izjāt visātrāk, pa vienam gāztam šķērslim Annai Čakstiņai ar Veto un Zojai Krisko ar Džoanu. Ieskaites maršrutā II grupas ponijiem, ar šķēršļu augstumu 90 cm, uz atzīmi, kurā nevērtē ātrumu, bet gan jātnieka vadības stilu, uzsēdi, vadības līdzekļu pielietošanu un kopskatu, Annai ar Veto viens gāzts šķērslis, liedzot iespēju iekļūt apbalvojamo vidū, bet par uzvarētāju kļuva Rūta Vicinska no Saldus JSS.

Nākamās sacensības JSK Demorai paredzētas 21.jūlijā "Lielceri future jumping cup 2018" Jaunmārupē.