Bronzas tūres čempiona tituls

Demora no Lietuvas mājās atved Bronzas tūres čempiona titulu

Iepriekšējā nedēļas nogalē, četras dienas, no 20. līdz 23. augustam, biedrība “Jātnieku sporta klubs Demora” startēja Lietuvā sporta bāzē Jonišķos “Audruvis Champions Tour 2020 finalas”, kur par čempiona tituliem dažādos šķēršļu augstumos cīnījās rekordliels spēcīgāko dalībnieku skaits no visām trīs Baltijas valstīm. Pēdējās dienas galvenajā maršrutā ar pārlekšanu ar šķēršļu augstumu 145 cm uzvarēja Lietuvas jātnieks Irmantas Grikienis ar zirgu Glamour Forever.

Ar neatlaidību startējot visos trīs posmos, katrā posmā pa izlektiem trīs ieskaites  maršrutiem, kuros dalībnieku skaits tuvojas simtam, kopvērtējumā Anna Čakstiņa ar zirgu Chikita iegūst Bronzas tūres čempiona titulu.

Alisei Lūsei ar poniju Džoana pēc trīs pieveiktiem posmiem stabila 2. vieta atvērtajos ātruma maršrutos līdz 80 cm un pamatīga izaugsme Martai Jansonei ar zirgu Red Grace regulāri startējot visu posmu atbilstošajos maršrutos.

“Vai zināt, kas ir laime? Četras dienas dzīvot faktiski uz ielas un gulēt mašīnā pie zirgu staļļa, piecos no rīta ar gaiļa dziesmu celties, lai septiņos no rīta būtu uz starta un tad starts, un atkal starts, divpadsmitos pa nakti iet gulēt, visu dienu būt kustībā (ģērbt, ķemmēt, mazgāt, barot, dzirdīt, tīrīt mēslus, staidzināt, pīt krēpes, atbalstīt, pārdzīvot, smieties un raudāt) un tas viss, liek justies laimīgai ik reiz, kad izdodas bez kļūdām un tu redzi progresu, ik reiz kad bērnam sejā ir smaids no tā, ka ir sanācis, ik reiz, kad tu jūti JSK "Demora" komandas spēku un atbalstu no savējiem!

Un tā zirgu pasaule, tas spēks viņos, gan bērnos, kas lido uz laukuma zirga mugurā, gan cēlajos zirgos, kas savaldīti pilda jātnieka uzdevumu un tas viss skaistums…. sēdi un baudi, kā garām aizjāj skaistuļi zirgi viens par otru cēlāks un iznesīgie jātnieki, kuri dara uz visiem 100% lecot nedomājot par to, vai zirgs pildīs uzdevumu līdz galam, vai neaizķersies lēcienā, vai piezemēsies bez kūleņa, ik minūte, ik sekunde var mainīt visu,” jaunās sportistes mamma Agnese Jansone.