Mūsu zirgi

Ranabi  Zefī (no kreisās) un Red Grace

– Mācīties drosmi un enerģiju, gūt bezaizspriedumainu mīlestību un vienmēr justies jaunam, priecāties un skumt, tad kad gribas!

Dzimuši mūsu stallī, māsa un brālis.

 

 

Dūja

Iemāca strādāt, strādāt un vēlreiz strādāt, būt neatlaidīgam, bet pacietīgam un noteikti apņēmīgam!

 

 

 

 

 

Alise 


– Iemāca būt nosvērtam un ticēt saviem spēkiem. Viņa iemāca ātri reaģēt, ātri mācīties un neslinkot.

 

 

 

 

Lēdija


-Viņas pārliecība un azarts dod spēku un ticību saviem spēkiem, ja neticēsi sev, nebūs iespējams iegūt labus rezultātus. Paredzēta īsta jātnieku sporta cienītājiem un sporta pratējiem. Lekšana ir viņas lielākā aizrautība. Dzimusi mūsu stallī.

 

Campari


-Vai tiešām konkūrs ir vieglāks par iejādi? Ar šo zirgu viegli startēt abos sporta veidos – mierīgas, nosvērtas un ērtas gaitas. Dzimis mūsu stallī.

 

 

 

Laidlesa


-Nav paredzēta iesācējiem, azarts ir nepārspējams, lekšana un skriešana ir viņas būtība, dzīvesveids, nokļūšana sacensību apbalvojamo skaitā ir dabiska. Dzimusi mūsu stallī.

 

 

Feja (lielā)


-Paredzēta visiem, kas vēlas iemācīties jāšanas prasmes, viena no vecākajām un nosvērtākajām stallī. Mīļa, uzticama un nekad nenodarīs pāri jātniekam.

 

 

 

Leksija Lilū


-Ātrums un enerģija ir nepārspējama, lai spētu viņas kontrolēt, vajag mierīgu un nosvērtu prātu, tādēļ ir jāmācās sevi savaldīt un būt gan saprotošam, gan atbrīvotam. Nokļūšana sacensību apbalvojamo skaitā ir dabiska. Dzimusi mūsu stallī.

Feja (mazā)


-Nešpetna, bet tomēr ar labu sirdi. Vēl viens izņēmums, kad nevar pilnībā paļauties uz zirgu, kur nu vēl uz poniju, kas domā pa savam un darīs tā, kā viņam izdevigāk.

 

 

Leksika


-Piemērota jebkuram un jebkurā laikā, visuzticīgākais zirgs stallī. Viņas gaita, siltums un mierīgums spēj izārstēt gan slimības, gan nogurumu, gan sēras.

 

 

Nadīne (Grētas K. īpašumā)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veto (Annas Č. īpašumā)