Demora pirmo reizi startē Igaunijā

Demoras sportisti veiksmīgi startē Igaunijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, trīs dienu garumā, Igaunijā norisinājās nacionāla mēroga sacensības konkūrā Uuemoisa kauss 2015, Haapsalā, ar šķēršļu augstumu no 85 -140 cm. Sacensībās piedalījās vairāki Latvijas pārstāvji.

Piecgadīgo zirgu konkurencē pirmajā dienā Dainis Ozols ierindojās 4.vietā ar zirgu Akvelīns. Atvērtajā 110 cm maršrutā divās fāzēs no 65 sportiskajiem pāriem 3.vietu izcīnīja Gelinta Apse ar Leksija Lilu, bet 4.vietu Terēze Zalte ar Kalifornija. 120 cm maršrutā uzvaru izcīnīja Dainis Ozols ar Alibi, savukārt, trešajā pozīcijā ierindojās Terēze Zalte ar Eastwood.
Otrajā dienā 110 cm atvērtajā ātruma maršrutā Undai Egendorfai ar Lediju 5.vieta, Gelinta Apse ar Leksija Lilu – septītā no 60 dalībniekiem. 135 cm maršrutā trešajā vietā Kristaps Neretnieks ar zirgu For Fan, bet Diāna Dionisio – 13.vietā ar zirgu Catou. 120 cm – Krista Kliesmete ar Chipendeil – 2.vietā, Terēze Zalte ar Eastwood – septītā.
Svētdien 125 cm maršrutā Dainis Ozols ar zirgu Crystal 4.vietā, savukārt, Krista Kliesmete ar Fortuna – 5.vietā.

"Pirmo reizi devāmies izmēģināt spēkus Igaunijā, iepriekš ar labiem rezultātiem startējām Lietuvā. Tāpat pirmo reizi ar zirgiem mērojām tik tālu ceļu, astoņu stundu garumā un, protams, bija bažas par to kā jutīsies zirgi pēc ilgā ceļa. Ieradāmies dienu pirms sacensību sākuma un zirgi paspēja atpūsties un sacensībās nostartējām lieliski, esam vairāk kā apmierināti ar rezultātiem un saprotam, ka varam konkurēt arī ar spēcīgākajiem Igaunijas jātniekiem”, pēc sacensībām iespaidos dalījās JSK Demora valdes priekšsēdētāja un sportiste Gelinta Apse.